Kurzy

KURZY

Co vše je pro nás ve vesmíru možné? Využijete všeho? Každé příležitosti? Nebo čekáte na to, až Vám někdo řekne, co máte dělat? Co je jednodušší?

Certifikovaný kurz Access Bars®


Bars® jsou 32 bodů na hlavě, jejichž jemným dotekem dochází ke stimulaci pozitivních změn v mozku a jsou smazány složky stresu, energetických nábojů, myšlení a emocí, které nejsou pro Vaše tělo již přínosem.
Tato jemná, neinvazivní technika pracuje na uvolňování tělesných i duševních bloků uložených v těle a pomáhá usnadnění ve všech oblastech života. Otevírá vědomí tak, abychom žili náš život s radostí, lehkostí a slávou ®.
Během kurzu Bars si osvojíte techniku, 2× terapii dostanete, 2× terapii dáte. Každý účastník dostane manuál se všemi informacemi, mapu bodů na hlavě. Po skončení obdržíte certifikát praktika Access Bars® a můžete používat techniku ve své praxi.
Investice do kurzu je 6200 Kč, při opakování 3100 Kč (cena je stanovena společností Access Consciousness), děti do 15 let zdarma (v doprovodu platícího dospělého), od 16-17 let 3100 Kč. Dětský manuál 200 Kč.
V ceně je zahrnuto občerstvení (slané, sladké, pití, káva, čaj). Během kurzu bude hodinová pauza na oběd.
Ani po kurzu na to nebudete sami. Stanete se členy skupiny, kde domlouváme skupinová i individuální setkání a výměny barsů zdarma mezi sebou (v RD Jablíčko každý pátek 17-20 za poplatek 100 Kč na občerstvení; na Plzeňsku úterky - skupinka dopoledne, skupinka odpoledne). Dále je možné využívat online školení, rozvíjet se na dalších seminářích a kurzech. V neposlední řadě získáte naší podporu.

Přihlásit se můžete zde pomocí formuláře, případně na email: adriana@accessplzen.cz nebo na tel.: 722 779 138

 
 
 
 


© Copyright. All Rights Reserved.